Sydney Sydney Benjamin Benjamin Miami Miami Tosca Tosca
 

SLOVO ARCHITEKTA

Schopnost porozumět přírodě, jejíž jsme součástí, jejím zákonům, umění vnímat vlnění terénu, proudění větru, běh slunce po obloze, nám umožnilo vytvořit rodinné domy, které mají, terasy v závětří, prosluněné obývací pokoje a krásný výhled na dokonale udržovanou krajinu golfového hřiště.

Lidský život je velkým příběhem a zdrojem inspirace a proto chápeme dům nejen jako splnění materiální potřeby.

Každá parcela má svoji atmosféru. Z některé dýchá klid, jiná je aktivní, městská nebo romantická. Pro člověka hledajícího klid a harmonii se hodí parcely v horní části svahu, umístěné nejseverněji. Naopak tomu, kdo potřebuje vidět lidi na ulici, sledovat novinky, být v centru dění a na počátku všeho, bude vyhovovat klasická ulice hned u vstupu do čtvrti. Největší výhled ze svých teras nabízí vily v centru lokality. Domy na okraji jsou určené lidem, kteří nechtějí žít ve městě, protože jim chybí les a zahrada pro děti.

Okolí lokality Loreta Homes Pyšely tvoří pole, lesy a dokonalá krajina golfového hřiště.

Čtvrť je protkaná uličkami pro rychlý přístup do krásného okolí a hlavně na golfové hřiště Loreta. Proč trávit čas v dopravní zácpě na cestě na oblíbené hřiště, když můžete bydlet uprostřed něj.TOPlist